Tasarım Atolyesi

Hakkımızda

İk İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu olarak 2011 yılında faaliyete başladık. Başlamış olduğumuz günden bu güne 300'ü aşkın proje teslimatı yaparak hem hedeflerimizi, hem de bireysel tecrübelerimizi geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz.
Faaliyet alanlarımız içerisinde ticari yapılar, idari binalar, villa ve lüks konut, ofis yapıları, cafe restoran iç mekan düzenlemeleri ve konsept otel projeleri ile hizmet vermekteyiz.
Sadece bulunduğumuz yer olan Gaziantep’e bağlı kalmayarak çevre illere (Adana, Mersin, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ) ve Bodrum, çeşme, İstanbul bölgelerinde de iç mimarlık hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.
Çalışma alanımız ise İç Mekan Tasarımı, Cephe Tasarımı, Uygulama alanları, Renovasyon gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.
Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmak için daha çok çaba sarf edeceğiz.
Hayallerimizin peşinden koşmaya devam ediyoruz. Sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için sürekli gelişmeye devam edeceğiz.

İK İç Mimarlık

10
MİMARİ TASARIMDA

Yılın Deneyimi

Profesyonel

MİMARLAR